Sep 5th افزایش قیمت سرویس ها

با سلام متاسفانه از یک ماه گذشته تا به امروز کاربران عزیز و مشتریان محترممان شاهد افزایش نرخ سرویس ها بوده انداگر شما هم از مشتریان قدیمی ما هستید قطعا از زمان شروع همکاری تا به کنون شاهد بودید ... بیشتر »

May 23rd تغییر سرورهای مجازی آلمان - سری اول

سلامتغییرات و سیاست های جدید از سمت ما در حال اعمال بر روی سرورهای مجازی ارائه شده می باشد، با توجه به اینکه مدت زمان زیادی از ارائه اولین سری سرورهای مجازی آلمان گذشته و برخی از سرورهای قدیمی ... بیشتر »

Apr 11th اطلاعیه مهم - قطعی در سرور PRO1

با سلام کاربرگرامی، با توجه به مشکلاتی که اخیرا بر روی سرور پرو یک آلمان شتابان هاست مشاهده می شد و با توجه به قطعی فعلی که به دلیل اختلال بر روی سرور از دقایقی قبل آغاز شده تصمیم گرفتیم هرچه ... بیشتر »

Jul 14th اطلاعیه مهم سرور دانلود

با سلام خدمت مشتریان محترم به اطلاع کلیه ی مشتریان گرامی میرساند در راستای بهبود سرویس دهی به کاربران عزیزمان، تمامی سرویس های هاست دانلود شتابان هاست در حال انتقال به سرور جدید دانلود می ... بیشتر »

Apr 24th تغییر سرور پرو3 شتابان هاست

با سلام خدمت مشتریان محترمبه اطلاع کلیه ی مشتریان گرامی میرساند در راستای بهبود سرویس دهی به کاربران عزیزمان، تمامی سرویس های میزبانی وب موجود بر روی سرور پرو3 شتابان هاست که با نیم سرورهای NS1, ... بیشتر »

Dec 17th اعلام شماره تلفن و فکس جدید

☎️ 024-33411260 با توجه به تغییر محل فعالیت شتابان هاست، شماره تلفن ثابت جدید شرکت اعلام شدکد 024 و شماره 33411260 شماره تلفن جدید شتابان هاست می باشد در صورت تمایل برای مراجعه حضوری به دفتر شتابان ... بیشتر »

Oct 27th اطلاعیه مهم سرویس های میزبانی وب

با سلامبه اطلاع کاربران گرامی می رساند، درحال ایجاد تغییراتی بروی سرور میزبانی وب هلند هستیمتمامی کاربرانی که بر روی نیم سرور های ns1 و ns2 شتابان هاست قرار دارند، تا اطلاع ثانوی هیچگونه تغییری ... بیشتر »

Oct 12th ارائه سرورمجازی آلمان با قیمت مناسب

با سلام با توجه به اضافه شدن چند سرور از دیتاسنتر هتزنر آلمانآفر های ویژه ای جهت خرید سرورمجازی با مشخصات سخت افزاری مناسب و با حداقل قیمت ممکن ارائه می شود لطفا برای خرید از طریق تیکت با ... بیشتر »

Sep 19th آغاز فروش هاست آمریکا، هاست بک آپ و گواهینامه SSL

به اطلاع کاربران گرامی می رساند؛سرویس های جدید هاست آمریکا، هاست بک آپ و گواهینامه SSL از امروز به خدمات شتابان هاست افزوده شده و بطور رسمی ارائه این سرویس ها انجام خواهد شد هاست ... بیشتر »

Sep 16th سرور جدید آمریکا

یک سرور جدید از لوکیشن آمریکا به مجموعه سرورهای شتابان هاست افزوده شداین سرور با نیم سرورهای 37 , 38 در اختیار کاربران قرار خواهد گرفتسرور دارای 32 هسته cpu و 128 گیگ رم به همراه هارد های SSD و وب سرور ... بیشتر »